KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 17428096
nr 1742 8096
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Blyerts, "Baksida av Isaac Grünewald". Signerad, daterad -37, oramat löst blad, 16x10 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:27:21
19/11 13:56:27
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson